Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

SEO uzmanı

SEO uzmanı
İnternet sayfası konuları
86 / 100

Günümüzde yaygın olan ve geleceğin mesleği olarak görülen SEO uzmanı internette çok aranan unsur haline gelmiştir. Siz de çalışmalarımız ile internet sitenizi arama motorlarında üst sıralarına çıkarmak, iş hacminizi büyütmek isterseniz bu yolu tercih etmenizde fayda vardır. SEO uzmanı, arama motorlarının dilini en iyi anlayan, takip eden ve gerekli çalışmaları ciddiyet ile yapan kişidir.

Bu sistemde bir kurum veya  kuruluş tarafından SEO uzmanı unvanı verilmemektedir. Resmi belge, diploma ya da geçerli bir sertifika bulunmamaktadır. Ancak, bazı kuruluşlar verdikleri eğitimler sonrasında katılım sertifikaları vermektedir. 

İşletmelere online pazarlama alanında daha fazla kazanç elde ettiren SEO uzmanlığı firması işletmelerin büyümesinde ve marka değeri kazandırmasında önemli rol üstlenmiştir. Bu yöntem sayesinde İnternet sitenizin sıralaması diğer rakip sitelere oranla daha iyi olabilir. Ürün satış hacminiz rakip sitelerinizden daha yüksek olabilir. Ancak Web siteniz arama motorlarında istediğiniz yerde konumda yer almıyor ise hedeflerinize ulaşamadığınız anlamına gelir.

SEO uzmanı olarak, E-Ticaret Sitelerine, alışveriş sitelerine, blog sitelerine, büyük, küçük işletmelere profesyonel SEO hizmeti ve SEO Danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

SEO uzmanı olarak ne yapıyoruz?

İnternet  web sitesinize dönüş yapılacak kelimelerin araştırılmasını yapıyor ve doğru kelimeleri tespit ediyoruz. Analiz sürecinde Google servislerini ve  araçlarını kullanıyoruz. Bu süreçte Google Keyword Planner, Semrush, Kwfinder, Ahrefs gibi bir takım  araçları kullanmaktayız. Projeniz istenilen seviyeye ulaşıncaya kadar destek vermeye devam ediyoruz.

Genel görünüm ve kelime seçimi basit ve  mümkün olduğunca anlaşılır olmalıdır.  Sitenizi yayına vermeden önce sitenizdeki tüm içeriği titizlikle gözden geçiriyoruz.  Hedeflerimize ulaşmak için dürüstlük ve  saygı, bizim için her zaman bir prensip olmuştur.  Müşteri ilişkilerimizde kurduğumuz şeffaflık  bizi diğer rakiplerimizden ayıran en önemli değer olmuştur. Kurumsal hafızamızı ve bilgi birikimimizin sürdürülebilirliğini sürekli  güncellemekteyiz.

Arama motorları nasıl indeksleme yapar?

Google, yandex, bing, yahoo gibi arama motorları daha önce dizine kaydettiği ve kullanıcıların aradığı anahtar kelimeler ile ilgili olan internet sitelerini sıralama faktörlerine göre değerlendirerek en uygun sayfayı ilk sırada olacak şekilde sıralamaya sokar . SEO uzmanı, internet siteniz ile ilgili olarak yapılması gereken sıralama faktörlerini dizayn etmektedir. Sıralamada üst sıraya çıkmak için eksik olarak görünen ne varsa her birini analiz ederek uygular.

Tüm arama motorlarının algoritmalarını doğru anlamak çok önemlidir. Arama motorlarında ön sıraya  çıkmak için gereken tüm analiz, değerlendirme, uygulama, takip ve raporlama periyotlarının tamamına hakim olmak, profesyonel bir çalışmayı gerektirir. Özgün içerik  ve fotoğraflar  sitenin rakiplerine göre ön sıralara çıkmasında önemlidir. Her zaman ilk sıra ya da kısa sürede birinci sayfa garantisi veren firmalara dikkatli yaklaşmak gerekir. Sıralama işi ligde kalmaya çalışan takımların durumu gibidir. Çalışılırsa üst sıraya çıkılır.  Arama motorları  güçlü  yapay zeka ve  algoritma temeli ile çalışır. seo uzmanı bursa

İnternetin  önemli bir parçası olan Arama Motoru Optimizasyonu SEO doğru ve profesyonel kişiler tarafından yapıldığında, firmaların  başarılı sonuçlar almasını sağlar. İyi bir  çalışma ile birlikte gelen ziyaretçi sayısını  arttırabilirsiniz. SEO uzmanı ile çalışarak vereceğiniz reklam masraflarını azaltabilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi özenmeden yapılan  internet siteleri, acımasız rekabet koşullarında  işletmelerin kâr marjını ve başarı şansını ciddi oranda düşürmektedir.

En iyi  SEO uzmanı, zaman yönetimini iyi sağlayan, çözüm odaklı çalışma gerçekleştiren kişilerdir. Profesyonel kadrolara Türkiye’nin ve Dünyanın çok daha fazla ihtiyaç duyduğu herkesçe bilinir.  Dikkatle geliştirdiğimiz web sitesi tasarımları  gelecekteki iş gereksinimleriniz için güncellemenize olanak tanır.

Site güncelleme, mevcut internet sitenizi daha iyi bir görünüme kavuşturma ve daha işlevsel hale getirmektir. Mevcut  sitenizin eksik yönleri veya hatalı kodları  varsa, güncelleme işlemi  arama motorlarında sıralamanız açısından önemlidir. 

Sayfa içeriklerinin kalitesi o sitenin sıralamasında önemli bir faktördür. Özgün bir içerik ve anahtar kelimelerin optimum düzeyde yerleştirilmesiyle oluşur. Site  hızınız sadece ziyaretçileriniz için değil arama motorları için de önemli bir kriterdir.

Yetkisiz SEO uzmanı ile yapılan çalışmalar firmanın kurumsal yüzüne zarar verecek adımların atılmasına neden olur. İnternet sayfanızın özellik arz eden ve  geliştirilebilir şekilde planlanması sıralamanız için oldukça önemlidir. Profesyonel SEO uzmanının yaptığı çalışmaların üzerine her zaman katkı yapılabilir ve geliştirilebilir.

 

Comments (2)

  1. Wep sitem için vermiş olduğunuz güzel hizmetlerden dolayı size çok teşekkür ediyorum. Sitemin en ince ayrıntısına kadar hic bir detayı kaçırmadan verdiğiniz bütün emekler için size tekrar teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Whatsapp İletişim Hattı