Map Search

Map Search

0.1 km
Search
79 / 100

Ostim web tasarım firması olarak mümkün olan en hızlı desteği sağlıyoruz. 7/24 destek işletmenizin bir marka haline gelmesi açısından aranan bir hizmettir. Marka değerinin artması için yapılan tüm hizmetleri, sizi sonuca ulaştıran SEO çalışmaları ile destekliyoruz. Sürekli değişen sanal ortamda zamanında üst sıralara çıkmak için doğru ajansı bulmak önemli bir faktördür.

Ostim web tasarımAnkara’nın önemli üretim merkezlerinden biri olan OSTİM’de  profesyonel hizmet vermektedir.  Günümüzde birçok işletme, internet sitesi sayesinde müşteri kitlesini hızla genişletmekte, arama motoru optimizasyonu çalışmaları ve internet reklamları ile hedef kitlelerine daha çabuk ulaşmaktadır.

Sadece iletişim değil, verilen hizmetin doğru tanıtılması, ürün satış hacminin arttırılması için de web siteleri önemli konuma gelmiştir. Günlük yaşamımıza giren birçok cihazla erişilebilir olan internet sitelerinin çok daha profesyonel yapıya sahip olması da kullanımlarını doğrudan etkilemektedir.

Müşteriler bilmediği bir firma hakkında bilgi alabilmek için öncelikle o işletmenin internet sitesini ziyaret etmektir. Bu yüzden en azından tanıtıcı nitelikte dahi olsa internet sayfanızın olması sizi bir adım öne çıkarır.

Ostim web tasarım ajansı olarak müşterilerimize sanal ortama özgü medya desteği sunmaktayız. Sitenizde  görsel medya, video, animasyon ihtiyacı duyarsanız ve bu medyaların özgün olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Site içeriklerinin özgün olması telif hakkı açısından önemlidir.

Arama motorları optimizasyonu  hizmetimizle birçok işletmenin internet sitesini ilk sıralara taşıdık. Bu hizmeti vererek birçok sitenin arama motorlarında yükseliş kaydetmesini ve daha ileri seviyelere gelmesini sağladık. İşletmeniz arama motorları algoritmasına uyumlu  yaptığımız tasarımlar ile arama listelerinde daha hızlı yükselmenizi sağlayacaktır.

 Ostim Web Tasarım  diğer  firmalar içinde profesyonel yaklaşım ve özgünlük kriteriyle farklılık göstermektedir. Tasarımlarımız responsive, akıllı telefon ya da tabletlerden de erişim sağlanacak şekilde sunulmaktadır. İnternet sitenizin tüm tasarımlarında sizden aldığımız fikirler doğrultusunda, renk, model ve grafikler kullanıyoruz.  Ana hatlarını sizin zevkinize göre oluşturuyoruz. 

 Ostim web tasarım hizmeti ile işletmenizin kurumsal kimliğini sanal ortama ve hedeflediğiniz kitlelere hızla  ulaştırabilirsiniz. Rakip veya ortak  iş yapacak firmalar öncelikle karşı tarafın web sitesini incelemekte, sosyal medya hesaplarına bakmakta ve firma hakkında ona göre karar vermektedir.  Siz de bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı teklifler alabilir ve projenizi anlatabilirsiniz. Ostim web tasarım olarak proje gerçekleşme aşamasında sürekli olarak sizlerle irtibat halinde oluyor, proje hakkında sizlere sürekli bilgi veriyoruz. Ostim Web Tasarım olarak bütçenize uygun, ekonomik  tasarım ve reklam projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Müşterilerimize proje sonunda  yönetim paneli ve sitenizin işleyişi konusunda eğitim de vermekteyiz. İçerik Yönetim paneli ile içerikte yer alan fotoğraf ve metinleri  nasıl güncelleyeceğinizi anlatıyoruz. Ürün gruplarının tek tek güncellenmesi ve yeni ürünlerin eklenmesi konusunda da yardımcı oluyoruz.  Ostim Web Tasarım firması olarak internet sitelerinizi internet ortamında  sorunsuz işleyecek ve hedef kitleye ulaşacak şekilde tasarlıyoruz.

Address

Our Address:

OSTİM

GPS:

39.981563, 32.751819

Telephone:

-

Email:

-

Web:

-

Open chat
Whatsapp İletişim Hattı